I Biblio - tematy dla mamy i taty

W piechcińskiej bibliotece zakończyły się kursy pn. „Komputer oknem na świat” ufundowane przez pana Janusza Zemke, Posła do Parlamentu Europejskiego. Zajęcia zaczęły się we wrześniu, a skierowane były dla osób powyżej 50. roku życia. Biblioteka użyczyła komputerów, a kursy poprowadziła pani Katarzyna Papużyńska w ramach wolontariatu. Opiekunem kursu był pan Włodzimierz Osuch, prezes Pomorsko-Kujawskiego Zrzeszenia Samopomocy Obywatelskiej SAMPO w Barcinie.

Każdy uczestnik otrzymał materiały pomocnicze do zajęć i skorzystał z 16 godzin lekcji. Spotkania przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Wszyscy uczestnicy na zakończenie otrzymali dyplomy z gratulacjami i wykazywali chęć dalszego pogłębiania wiedzy w zakresie obsługi komputera. Z zajęć skorzystało 30 osób, które kształciły się w pięcioosobowych grupach.

Mariola Zelek

07.jpg08.jpg05.jpg01.jpg02.jpg04.jpg06.jpg03.jpg