Kliknij, aby powiększyć Święto Pluszowego Misia obchodziliśmy w Oddziale dla dzieci i młodzieży naszej biblioteki od wczesnego poranka .Gośćmi na wspólnym czytaniu z misiami i o misiach były dzieci z Przedszkola Nr 3 ze swoimi paniami i ukochanymi przez siebie przytulankami .

Wysłuchały opowieści o historii Międzynarodowego Święta i opowiadały historie związane ze swoimi misiami. Śpiewały 100 lat Jubilatowi i inne piosenki, przytulając pluszaki. Nie mogło zabraknąć słowa czytanego o misiach zawartego w literaturze, od Misia Uszatka począwszy poprzez Kubusia Puchatka i inne opowiastki o misiach. Półki z książkami wzbogacone są wystawą misiów przyniesionych przez czytelników. Papierowe miśki, osłodzone „małym co nieco”, czyli łyżeczką miodziku zakończyły wizytę dzieci w bibliotece. Ucztę literacką z misiami będziemy kontynuować w piątek tj. 27.11.2015 r. Wszystkich chętnych zapraszamy.

Stanisława Ciesielska

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg