Kliknij, aby powiększyć6 listopada 2015 roku w piechcińskiej książnicy odbyło się uroczyste otwarcie wystawy rękodzieła pani Marty Wróblewskiej, mieszkanki Szczepanowa, właścicielki firmy EMILUDEK produkującej artykuły dla dzieci i niemowląt. Podczas wernisażu Pani kierownik biblioteki, Mariola Zelek, zaprezentowała gościa spotkania. Następnie pani Marta opowiedziała wszystkim przybyłym o swojej pasji, którą jest rękodzieło artykułów dziecięcych. Na uwagę zasługuje fakt, iż produkty firmy EMILUDEK można również, a może przede wszystkim, kupić przez Internet. Poza tym klient ma możliwość samodzielnego wyboru kolorów, wzorów i materiałów.

Uczestnicy spotkania zachwycali się ręcznie wykonanymi artykułami dla dzieci. Można było obejrzeć poduszki, kocyki, kołderki, zabawki sensoryczne, opaski, apaszki, kominy, poduszki turystyczne i w kształcie zwierząt, akcesoria do wózków, fotelików samochodowych, a także rowerowych. Produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, są kolorowe, wzorzyste oraz przyjemne w dotyku. Warto wiedzieć, że wystawa potrwa do 4 grudnia. Serdecznie zapraszamy.

Dorota Witkowska

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg