Kliknij, aby powiększyćW bibliotece publicznej w Mamliczu zrobiło się gwarno i wesoło, a to wszystko dzięki maluchom z oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Mamliczu. W dniu 21 października przedszkolaki wraz z wychowawcą Panią Wiolettą Falkowską odwiedziły bibliotekę publiczną. Wśród stałych czytelników były również dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg biblioteki.

Przy słodkim poczęstunku mogli swobodnie rozejrzeć się, zajrzeć w każdy kącik, a także zapoznać się z książeczkami dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem maluszków cieszyły się książeczki-zabawki, które kryją w sobie wiele niespodzianek. Na pożegnanie przedszkolaki otrzymały zakładki do książek oraz słodki upominek.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG