Kliknij, aby powiększyć Bohaterką drugiego w tym miesiącu wirtualnego spotkania, organizowanego przez Fundację Orange akcja-e motywacja była Krystyna Kofta. Ikona polskiej literatury, malarka, publicystka. Debiutowała w 1976 roku na łamach „Kultury” opowiadaniami Lustro.

Jest autorką wielu, uwielbianych przez czytelników powieści. Tworzy scenariusze filmowe, w roli felietonistki współpracuje z czasopismami „Twój Styl” i „Nowe Książki”.

Podczas spotkania zaprezentowano techniki drobnych kroków do osiągania celu, realizacji swoich planów i pasji. Dowiedzieliśmy się, że sukces to nie tylko widziany przez nas efekt końcowy ale droga, która nieraz jest ważniejsza niż zdobycie „wierzchołka góry”.

Pani Krystyna zauroczyła uczestników barcińskiej biblioteki swoją szczerością, otwartością oraz tym, że mimo swojego wieku 70 + ma ciągle w życiu dużo do zrobienia. Kolejne spotkanie odbędzie się 5 listopada br w czytelni Biblioteki Publicznej przy ul. LWP 4a, a gościem specjalnym będzie Helena Norowicz – osiemdziesięcioletnia polska aktorka i modelka.

Anna Popielarz-Olszak

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg