Kliknij, aby powiększyć Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Publiczna w Barcinie przedłużyła współpracę z firmą Funmedia, zajmującą się nowatorskimi multimediami edukacyjnymi. W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych Czytelników nowy pakiet atrakcyjnych kursów e-learningowych (internetowych).

Oferta obejmuje kursy językowe oraz specjalistyczne. Dzięki naszej propozycji, możecie Państwo zdobywać wiedzę przy pomocy gier, filmów oraz dialogów z native speakerami. Multimedia odbierane są wieloma zmysłami, więc proces przyswajania wiedzy jest szybszy i trwalszy, a do tego można dobrze się bawić i miło spędzić czas. Nasi Czytelnicy będą mogli korzystać z kursów samodzielnie, w indywidualnym tempie, również poza Biblioteką np. w domu. Oferowane przez nas kursy są bezpłatne więc w żaden sposób nie obciążą Państwa budżetów. Już teraz zapraszamy do korzystania z naszej atrakcyjnej oferty. Kursy będą aktywne do 01.05.2016 r. Ilość miejsc ograniczona!

Kliknij, aby powiększyć