Kliknij, aby powiększyć "Biblioteka Publiczna w Barcinie w ramach akcji „Masz głos masz wybór” informuje i angażuje mieszkańców Gminy Barcin do wzięcia udziału w głosowaniu podczas wyborów parlamentarnych, które odbędą się już 25 października br. od godz. 7:00 do 21:00, poprzez umieszczenie tablicy informacyjnej w wypożyczalni Biblioteki.

Użytkownik Biblioteki może uzyskać informację dotyczącą głosowania korespondencyjnego, głosowania poza miejscem stałego zamieszkania, głosowania za granicą lub głosowania przez pełnomocnika. Posłowie i Posłanki decydują o takich sprawach jak np. :

– zasada refundacji leków

– wiek rozpoczęcia nauki – wysokość podatków

– zakup bezpłatnych podręczników

Głosując w wyborach parlamentarnych mamy wpływ na te decyzje. Dlatego zapraszamy wszystkich do oddania swojego głosu. Naprawdę warto!"

Źródło: www.maszglos.pl