Kliknij, aby powiększyć Akcja „Czytam sobie w bibliotece ” w barcińskiej bibliotece cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki dobrej współpracy z przedszkolami i szkołami w Barcinie ,przedsięwzięcia podejmowane przez bibliotekę mają licznych sojuszników.

Tym razem w ramach akcji „Czytam sobie w bibliotece” na spotkanie z książką przybyła kolejna grupa dzieci z Przedszkola Nr 3 z nauczycielem Klaudią Klóskowską . Do czytania wybrano „Syrop Maga Abrakabry” Witolda Widłaka i wokół tego opowiadania działa się akcja . Dzieci były bardzo aktywne i warsztaty wypadły na medal . Stwierdziły, że najbardziej im się podobało czarowanie i zaklęcia z sylab układane. Obdarowane Dyplomami obiecały czytać i odwiedzać bibliotekę .

Stanisława Ciesielska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG