Kliknij, aby powiększyć W dniu 22 września w Bibliotece Publicznej w Mamliczu odbyło się pierwsze spotkanie kursu komputerowego. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie przez 2 miesiące. Szkolenie z obsługi komputera i korzystania z Internetu przeprowadził Maciej Gawroński informatyk Biblioteki Publicznej w Barcinie.

Szkolenie przeznaczone jest dla rodziców dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Kursanci nie tylko udoskonalą swoją wiedzę w zakresie edycji tekstu, poznając najpopularniejsze programy komputerowe do tego przeznaczone, ale również nauczą się bezpiecznie korzystać z Internetu. Zdobędą wiedzę m.in. na temat wyszukiwania różnorodnych informacji w Internecie oraz obsługi poczty elektronicznej. Zdobyte wiadomości na pewno zostaną wykorzystane w codziennym życiu.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG