Kliknij, aby powiększyć Każdy kto odwiedzi bibliotekę w Mamliczu znajdzie dla siebie coś ciekawego. Biblioteka to nie tylko wypożyczanie książek, ale również ciekawe zajęcia dla dużych i małych. Klaudia, Zuzia, Julka i Paulina bardzo lubią zajęcia plastyczne, w których mogą wykazać się sprawnością manualną oraz twórczą wyobraźnią.

Na wtorkowym spotkaniu dziewczynki miały wspaniałe pomysły jak połączyć plastikowe nakrętki z plasteliną tak, aby powstał kolorowy zwierzyniec. Nie sprawiło im żadnych trudności lepienie słoni, biedronek i żółwi. Lew okazał się łagodnym zwierzątkiem, a rodzina słoni koniecznie miała podniesione trąby. Natomiast biedronki z kolorowymi motylami sprawiły, że choć troszkę zaświeciło słońce i zrobiło się cieplej.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG