Kliknij, aby powiększyć W dniu 27 sierpnia odbyły się ostatnie zajęcia wakacyjne organizowane wspólnie przez Bibliotekę Publiczną Filia Mamlicz i Świetlicę MDK w Mamliczu. Korzystając ze słonecznej pogody dzieci bawiły się na świeżym powietrzu. Zostały przeprowadzone podchody i zabawy ruchowe.

Wakacje się kończą, już nie długo usłyszymy dzwonek wzywający dzieci do szkoły, dlatego też przyszedł czas na podsumowanie letnich spotkań. Przy słodkim poczęstunku uczestnicy zajęć wypowiadali się co najbardziej im się podobało i co chętnie jeszcze by powtórzyli. Miło wspominali szycie maskotek, projektowanie gier, a także wspólne wycieczki min. do kina, gospodarstwa agroturystycznego i Jura Parku. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dzieciom na pożegnanie upominków-niespodzianek. Uczestnicy zajęć wakacyjnych otrzymali artykuły szkolne oraz słodycze, które zostały ufundowane przez Bibliotekę Publiczną i Świetlicę.

Edyta Dypolt