Kliknij, aby powiększyćW ramach akcji „Czytam polskie” dzieci z Mamlicza i okolic czytały wiersze Wandy Chotomskiej oraz opowiadania Grzegorza Kasdepke. Czytanie odbyło się w autokarze w drodze do Jura Parku w Solcu Kujawskim. Dzięki ciekawej lekturze szybciej minął czas w podróży.

Co śmielsi czytelnicy odważyli się zmierzyć z książką na miejscu siedząc na dinozaurze. Znalazł się także ochotnik na czytanie w paszczy dinozaura. Czytając „Detektywa Pozytywkę” Grzegorza Kasdepke niestraszne są ostre zęby drapieżnika. Wyjazd integracyjny dla dzieci do Jura Parku został zrealizowany w ramach zajęć wakacyjnych organizowanych wspólnie przez Świetlicę MDK Mamlicz oraz Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Barcin Filię w Mamliczu.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG