Kliknij, aby powiększyć W środowe popołudnie uczestniczki „Fit dance” w Świetlicy MDK w Mamliczu miały okazję zapoznać się z ofertą Biblioteki Publicznej Filia Mamlicz. W dniu 29 lipca zostało przygotowane stoisko z literaturą polską i obcą, z książkami kulinarnymi oraz prasą kobiecą.

Filia w Mamliczu ma do zaoferowania nowości wydawnicze zakupione w ramach dotacji z Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych dla biblioteki 2015”. Panie mogą zachwycić się min. serią książek Doroty Ponińskiej „Podróż po miłość” czyli „Maria”, „Emilia” i „Liliana”, książkami „Niepokorne” Agnieszki Wojdowicz – „Eliza”, „Klara”, a także „Pogromcą lwów” - najnowszą książką skandynawskiej królowej kryminału Camilli Lackberg. Biblioteka w Mamliczu przedstawiła również pozycje otrzymane od czytelników np. książki kulinarne od Pana Krzysztofa Leśniewskiego, pasjonata kuchni regionalnej, który podzielił się z książnicą swoimi bogatymi zbiorami. Dużym zainteresowaniem cieszy się kącik z prasą kolorową, którą można nie tylko czytać na miejscu ale również wypożyczyć do domu. Oferta czasopism dla kobiet na bieżąco się poszerza dzięki czemu staje się coraz bogatsza i atrakcyjniejsza dla czytelniczek.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG