Kliknij, aby powiększyć Cykl „Artyści gminy prezentują” jest żelaznym punktem harmonogramu imprez organizowanych w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Barcin. Cykl, prezentujący dorobek artystyczny mieszkańców naszej gminy z każdym miesiącem odkrywa dla użytkowników książnicy nowe talenty oraz kolejne dzieła uznanych już twórców.

15 lipca 2015 roku odbył się kolejny wernisaż z cyklu, podczas którego pokazano fotografie młodej mieszkanki Barcina, Marii Robaczewskiej. Na spotkanie przybyło kilkadziesiąt osób.

Na zwierzętach oraz fotografii nie kończą się jednak zainteresowania Marii. Pasjonuje się ona również japońskim komiksem i filmami animowanymi – mangą i anime. Ponadto uwielbia czytać; czyta niemal wszystko, co wpadnie jej w ręce.

Cieszymy się, że wśród barcińskich twórców pojawiła się nowa twarz. Czekamy na rozwój talentu Marii oraz, mamy nadzieję, przyszłe wystawy w naszej bibliotece.

Olga Gralak-Ćwikła

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG