Kliknij, aby powiększyć Biblioteka Publiczna filia Mamlicz wraz z Świetlicą MDK w Mamliczu wspólnie zorganizowały Dzień Dziecka. Dzieci z Mamlicza i okolic obchodziły swoje święto na wesoło i sportowo. W dniu 2 czerwca dopisała nie tylko pogoda, ale również frekwencja. W przeszło dwugodzinnej zabawie wzięło udział 53 osoby. Przygotowano wiele zabaw sportowych min. grę w zbijaka, punktowane rzuty do kosza. Przy „Zakręconych literkach” dzieci musiały wykazać się wiedzą i pomysłowością.

Edyta Dypolt