Kliknij, aby powiększyćNiezależnie od tego, czy ulegniemy komercyjnej stronie Dnia Matki z pewnością warto pamiętać w tym dniu o swojej kochanej mamie i złożyć jej życzenia. Oprócz serdecznych życzeń najpopularniejszymi prezentami dla mam są kwiaty i laurki. Tak przygotowaną niespodzianką wyrażamy wdzięczność za trud włożony w wychowanie dzieci oraz okazanie Im niezmierzonych pokładów miłości i serdeczności.

Dlatego też bez wątpienia prezent na Dzień Matki to coś, co musi być wyjątkowe. Wszyscy przecież chcemy, żeby nasz prezent dla mamy sprawił, że na jej twarzy zagości szczery uśmiech, a w oczach iskierki radości. I taki właśnie był prezent dla Mam od dzieci z Mamlicza. W dniu 22 maja dzieci zebrały się w książnicy w Mamliczu na warsztatach plastycznych „Prezent dla mamy”. Przy wsparciu Pani świetlicowej Joanny Rucińskiej oraz bibliotekarki Edyty Dypolt powstały przepiękne kolorowe laurki. Dzieci włożyły wiele serca w swoją pracę, dzięki czemu Mamy będą mogły poczuć się wyjątkowe i docenione. My również przyłączamy się do życzeń składając wszystkim mamom na całym świecie życzenia dużo radości ze swoich pociech, mało smuteczków, za to uśmiechu na co dzień i samych pogodnych dni.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG