SZANOWNY CZYTELNIKU !

WYPOŻYCZ KSIĄŻKĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Dzięki naszej bibliotece masz dostęp online do wybranych publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych, beletrystycznych w języku polskim, które znajdują się na platformie IBUK Libra.

LUBISZ CZYTAĆ NIEKONWENCJONALNIE ? W PARKU ?
W TOWARZYSTWIE KOTA ? O 5.47 NAD RANEM ?

Wejdź na IBUK Libra i czytaj swobodnie 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Sprawdź, jak działa wirtualna czytelnia!

PISZESZ PRACĘ LUB UCZYSZ SIĘ DO EGZAMINU,
SZUKAJĄC GODZINAMI POTRZEBNYCH SŁÓW, FRAZ W KSIĄŻCE ?

Dzięki naszej bibliotece masz dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra, gdzie szybko i automatycznie znajdziesz niezbędne wyrazy w tekście. Możesz je zaznaczyć kolorem i dodawać własne notatki. System zapamiętuje wszystkie znaczniki i sam podpowiada tagi. Możesz też skorzystać z szybkiego podglądu pełnych tekstów lub stworzyć własną półkę z książkami oraz dodawać zakładki.

CZYTASZ TEKST, W KTÓRYM ZNAJDUJĄ SIĘ TRUDNE POJĘCIA ?
SPRAWDZASZ JE W SŁOWNIKACH LUB W INTERNECIE,
A CZAS UPŁYWA NIEUBŁAGANIE ?
MAMY DLA CIEBIE PROSTSZE ROZWIĄZANIE !

W wirtualnej czytelni IBUK Libra szybko sprawdzisz znaczenie wyrazów w słownikach i encyklopedii PWN. Wystarczy wybrać słowo i kliknąć BAZA WIEDZY.

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY MOŻNA ROBIĆ NOTATKI W KSIĄŻCE ? TAK !

W publikacjach, dostępnych w wirtualnej czytelni IBUK Libra, możesz dowolnie zaznaczać tekst, tagować i robić zapiski do wybranych przez Ciebie fragmentów. Zobacz, jakie to proste: http://vimeo.com/53587389

PRZYJDŹ DO BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY BARCIN - LWP 4A
PO DARMOWY KOD IBUK LIBRA