Kliknij, aby powiększyćWe wtorek 19 lipca na kolejnych zajęciach plastycznych zorganizowanych podczas wakacyjnych spotkań w barcińskiej książnicy zrobiło się kolorowo. Osobą prowadzącą zajęcia była Pani Zofia Jesionowska, wolontariuszka i popularyzatorka origami. Pani Zosia z dziećmi z biblioteki jest zaprzyjaźniona już od kilku lat, wielokrotnie prowadziła zajęcia w bibliotekach na terenie gminy.

Uczyła dzieci wykonywać kwiatki z papieru nie tylko techniką origami. Podczas dzisiejszych zajęć dzieci uczestniczące w spotkaniu z wielkim zaangażowaniem i zadowoleniem wykonały przepiękne kwiaty tj. tulipany i margaretki, z których powstały piękne bukiety. Uczestnicy nie kryli radości z efektownych kwiatków, które powstały w wyniku ich pracy. Cieszymy się, że w ramach wakacyjnych zajęć bibliotecznych dzieci rozbudzają swoje umiejętności i zdolności plastyczne.

W trakcie zajęć pomagali nasi stali wolontariusze Kasia i Jakub.

Alina Hofman

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG