Kliknij, aby powiększyćW piątkowe popołudnie w świetlicy wiejskiej w Mamliczu odbył się „Dzień Rodzica”. Biblioteka Publiczna Filia Mamlicz wraz z Świetlicą MDK w Mamliczu zaprosili mamusie i tatusiów na recital Pana Remigiusza Kuźmińskiego. Występ przyniósł widzom niesamowite wrażenia estetyczne. Dzięki muzyce i cudownemu głosowi Pana Remigiusza można było się zrelaksować i przenieść się do słonecznej, pełnej ciepła i miłości krainy. Zachwycona publiczność nagrodziła wspaniałego artystę gromkimi brawami.

Przybyli na recital rodzice mogli także podziwiać wystawę prac dzieci. Wystawione prace plastyczne zostały wykonane różnymi technikami m.in. podczas zajęć z cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny” oraz „Sztuka łączy pokolenia”. Spotkanie zakończyło się kawą i słodkim poczęstunkiem. Na pożegnanie wszyscy goście otrzymali gipsowe aniołki.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG