Kliknij, aby powiększyćW poniedziałek 3 listopada 2014 roku gościła w naszej bibliotece Pani Justyna Piernik, redaktor z Programu Drugiego Polskiego Radia, autorka audycji „Przestrzenie kultury” w radiowej Dwójce. Nagrywała materiały do kolejnego programu z cyklu, który traktował będzie o naszej bibliotece i jej miejscu w lokalnej społeczności. Przeprowadziła wywiady nie tylko z Panią Dyrektor Grażyną Szafraniak i pracownikami, czytelnikami biblioteki, jak również z jej partnerami, w tym przedstawicielami samorządu i palcówek oświatowych. Nie zabrakło miejsca dla wolontariuszy i młodzieży, biorącej udział w bibliotecznych projektach.

Na audycję Justyny Piernik o naszej bibliotece w cyklu „Przestrzenie kultury” zapraszamy już w tę sobotę, 8 listopada 2014 roku o godzinie 12.00 do radiowej Dwójki.
Dwójki słuchać można na częstotliwości 97,6 FM oraz w Internecie, na stronie www.polskieradio.pl

1.JPG2.JPG