Kliknij, aby powiększyćDnia 15 października 2014 r , przy okazji wernisażu wystawy Marty Wilk – Wierzbińskiej ogłoszony został wynik konkursu „Wakacyjny relaks z książką”, który trwał przez cały sezon wakacyjny. W konkursie udział wzięło kilku uczestników, a ich pracę oceniało jury powołane przez BPMiG w Barcinie, które szczególną uwagę zwróciło na estetykę oraz „pomysł na zdjęcie”.

Oceniający prace konkursowe byli zgodni - I nagrodę przyznali, jak to później komentowali z biegu i wielką satysfakcją, Pani Ewie Kujawa za zdjęcie pt. „Co tam wygoda…” II miejsca nie przyznano. III miejscem jurorzy nagrodzili zdjęcie Pani Iwony Siekierki pt. „Co piszczy w trawie”. Było też wyróżnienie , a zdobyła je Julia Szczepańska za zdjęcie pt. „ Co tu zwiedzać”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora - barcińską bibliotekę.

Ewa Słowińska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG