Libra

Uwaga Czytelnicy!

Dotychczasowe kody dostępu do bazy e-booków na platformie IBUK Libra utraciły ważność. Zapraszamy ponownie po bezpłatny kod dostępu do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Barcin ul. LWP 4a.

Serwis IBUK Libra udostępnia publikacje w wersji elektronicznej. Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy kilka tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny.

Libra

Uwaga Czytelnicy!