Kliknij, aby powiększyć7 lipca 2014 roku w ramach zajęć wakacyjnych Filia biblioteczna oraz Świetlica MDK w Mamliczu zorganizowały wyjazd do Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. W wyjeździe uczestniczyły również dzieci z świetlic MDK w Piechcinie, Sadłogoszczy i Zalesiu, łącznie 56 osób.

Dzieci pod czujnym okiem opiekunów aktywnie spędziły czas na wesołej zabawie. Na miejscu czekało wiele atrakcji min. kręgielnia, Tęczowa Zjeżdżalnia, automaty zręcznościowe oraz malowanie twarzy. Miały okazję stoczyć kosmiczną walkę armatkami pneumatycznymi, jak również spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej. Dużo emocji wywołały zawody samochodowe na torze, przy głośnym dopingu kolegów. Największym zainteresowaniem cieszył się Figloraj - wielopoziomowy labirynt składający się z kładek, trampolin, równoważni, zjazdów i tuneli. Można było skakać, ślizgać, wspinać oraz pełzać. Uczestnicy wycieczki zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do swoich domów.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG