Kliknij, aby powiększyćPierwszy tydzień wakacji za nami. Nie ma czasu na nudę na zajęciach w Oddziale dla dzieci naszej biblioteki ,bowiem czas jest wypełniony po brzegi . Dominują teksty wierszem napisane, wierszowane zagadki oraz szereg gier, zabaw i atrakcji. Dzieci ustaliły 6 zasad obowiązujących na zajęciach i ściśle ich przestrzegają.

Zajęcia przebiegają w ciszy i spokoju ale z humorem i dobrym nastrojem. Zaplanowano szereg edukacyjno - kulturalnych spotkań Odbył się już konkurs recytatorski w plenerowej scenerii wokół biblioteki. Najlepszymi recytatorami wakacyjnego konkursu zostali Laura Kozłowska ,Iga Rafińska, Wiktoria Napierała, Michał Napierała, Sara Góźdź. Dla odważnych dodatkowym elementem było głośne czytanie dowolnie wybranych wierszy przez chętnych uczestników zajęć. W tym konkursie najlepszymi okazali się Julia Szczepańska, Oliwia Robaczewska, Julia Wełnowska, Wiktoria Jeziorska, Nikodem Robaczewski, Jakub Krakowiak .Do biblioteki w wakacje zaglądają też starsi wolontariusze – odwiedziła nas Dorota Kurek ,która zasiadła w  Jury konkursu recytatorskiego. Nagrody w tegoroczne wakacje to słodycze, a pozostałe drobiazgi stanowią niespodziankę dla uczestników wakacyjnych zajęć i są wręczane za udział w przeprowadzanych konkursach. Jednym z nich trwającym w wakacje jest miano Czytelnik – wakacyjny aktywista. Mogą wziąć w nim udział te dzieci, które uczestniczą w zajęciach, wypożyczają książki oraz zapiszą jednego ze swoich przyjaciół lub członka rodziny do biblioteki .Nagroda główna zostanie wręczona na zakończenie wakacji.

Stanisława Ciesielska

{jcomments on}

Pierwszy tydzień wakacji za nami. Nie ma czasu na nudę na zajęciach w Oddziale dla dzieci naszej biblioteki ,bowiem czas jest wypełniony po brzegi . Dominują teksty wierszem napisane, wierszowane zagadki oraz szereg gier, zabaw i atrakcji. Dzieci ustaliły 6 zasad obowiązujących na zajęciach i ściśle ich przestrzegają . Zajęcia przebiegają w ciszy i spokoju ale z humorem i dobrym nastrojem. Zaplanowano szereg edukacyjno - kulturalnych spotkań Odbył się już konkurs recytatorski w plenerowej scenerii wokół biblioteki. Najlepszymi recytatorami wakacyjnego konkursu zostali Laura Kozłowska ,Iga Rafińska, Wiktoria Napierała, Michał Napierała ,Sara Góźdź. Dla odważnych dodatkowym elementem było głośne czytanie dowolnie wybranych wierszy przez chętnych uczestników zajęć. W tym konkursie najlepszymi okazali się Julia Szczepańska ,Oliwia Robaczewska , Julia Wełnowska, Wiktoria Jeziorska, Nikodem Robaczewski, Jakub Krakowiak .Do biblioteki w wakacje zaglądają też starsi wolontariusze – odwiedziła nas Dorota Kurek ,która zasiadła w  Jury konkursu recytatorskiego. Nagrody w tegoroczne wakacje to słodycze, a pozostałe drobiazgi stanowią niespodziankę dla uczestników wakacyjnych zajęć i są wręczane za udział w przeprowadzanych konkursach. Jednym z nich trwającym w wakacje jest miano Czytelnik – wakacyjny aktywista. Mogą wziąć w nim udział te dzieci ,które uczestniczą w zajęciach, wypożyczają książki oraz zapiszą jednego ze swoich przyjaciół lub członka rodziny do biblioteki .Nagroda główna zostanie wręczona na zakończenie wakacji.

Stanisława Ciesielska