Kliknij, aby powiększyćFilia nr 1 w Barcinie zaprasza wszystkie osoby uczniów, studentów, nauczycieli, i innych którzy mają chęć skorzystać z serwisu megamatma.pl. W tutejszej bibliotece znajdują się 2 stanowiska komputerowe, na których po zalogowaniu się na stronie MegaMatmy można rozwiązywać testy, arkusze maturalne, gimnazjalne a także przypomnieć sobie przydatne wzory i informacje.

Bardzo fajnym rozwiązaniem jest wyjaśnianie krok po kroku jak uzyskać prawidłowy wynik zadania. Dzięki projektowi „MegaMatma uczy w bibliotece” można w bezpłatny sposób poszerzyć swoją wiedzę z matematyki i nadrobić zaległości.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.  52 383-64-07