Kliknij, aby powiększyć„…zatrzymaj się! – masz we mnie przystań

… zatrzymaj się, to przemijania ma sens…”

Jan Paweł II -„Tryptyk Rzymski – Strumień – 1. Zdumienie”

25 kwietnia z okazji zbliżającej się kanonizacji Jana Pawła II pięcio- i sześciolatki z Przedszkola nr 1 w Barcinie pod opieką pani Hanny Michalskiej odwiedziły bibliotekę na Starym Mieście . Zapoznały się z książkami ,które biblioteka zakupiła o Janie Pawle II przeznaczonymi dla dzieci . Opiekunka wypożyczyła te, które dzieciom spodobały się najbardziej, aby poczytać w przedszkolu.

Biblioteka w swoich zbiorach posiada szeroki wybór książek, które przybliżają postać i myśli obecnie już Świętego Jana Pawła II. Warto przypomnieć sobie homilie głoszone podczas wizyt w kraju, zapoznać się z poezją Karola Wojtyły wcale nie taka trudną, gdy znamy biografię poety. Książki przeznaczone są dla dużych i małych czytelników. Dzieci zrozumieją jak ważny jest dla nas Ojciec Święty a My dorośli może znajdziemy wskazówkę, która pomoże nam w trudnym życiu podjąć właściwą decyzję.

Zapraszam do wypożyczania książek w godzinach otwarcia biblioteki - poniedziałek ,wtorek, środa i piątek w godzinach od 10:00 do17:00

Informacji udzielam; - pod numerem 52 383 64 07 lub

Anna Zielińska