Kliknij, aby powiększyć„Biblioteka to kraina, w której czytać się zaczyna” motto to potwierdziły Rodziny Czytające z Oddziału dla dzieci i młodzieży oraz Filii Nr 1 ,które brały udział w  bibliotecznym konkursie na SUPER CZYTAJĄCĄ RODZINĘ w 2014 r. – Roku Czytelnika. W środę 07 stycznia br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na aktywność czytelniczą całej rodziny trwającego cały rok.

Ciepłe słowa podziękowań za aktywność skierowała do uczestników konkursu Dyrektor Biblioteki Grażyna Szafraniak. Laureatami konkursu zostały najaktywniejsze rodziny z Oddziału dla dzieci i młodzieży: rodzina Adasia Sikory, któremu dzielnie towarzyszyła mama Ewa, tato Marek i babcia Teresa oraz w Filii nr 1 Paulina i Eliza Chareńskie z  mamą Joanną i tatą Wiesławem oraz babcią Teresą ,które odebrały nagrody „Księgi rodzinne - Zadziwiających rzeczy” oraz grę rodzinną.

Nagrody książkowe za bardzo aktywny udział w konkursie odebrały również Weronika Wysocka z  rodziną, Magdalena Zrobek z rodziną, Karolina Mazurek z rodziną, Julia i Dawid Szczepańscy z rodziną, Zofia i Konrad Tafelscy z rodziną, Julia Malinowska z rodziną , Julia i Mateusz Kruszyńscy z rodziną , Lena, Iga i Maja Drozdowskie z rodziną, Amelia Rydlewska z rodziną. Łącznie Czytające Rodziny wypożyczyły ok.300 książek oraz brały udział w różnych przedsięwzięciach organizowanych przez bibliotekę.

Stanisława Ciesielska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG