Kliknij, aby powiększyćWychodząc naprzeciw potrzebom swoich użytkowników, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin udostępnia oddzielne stanowisko komputerowe, przeznaczone do przeglądania katalogu on-line biblioteki. Katalog, pracujący w systemie bibliotecznym Sowa, umożliwia szybkie zapoznanie się ze zbiorami biblioteki oraz sprawdzenie, czy wybrana pozycja jest dostępna. Wyszukiwanie jest możliwe według tytułu książki, nazwiska autora oraz hasła przedmiotowego. Stanowisko katalogu on-line znajduje się w Wypożyczalni dla Dorosłych gmachu głównego biblioteki przy ul. LWP 4a. .

Katalog on-line można również przeglądać w domowym zaciszu, korzystając z odpowiedniej zakładki na naszej stronie internetowej: www.biblioteka.barcin.com.pl

Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszego katalogu

1.JPG2.JPG