Kliknij, aby powiększyćPodczas ferii zimowych we wtorek 17.02.2015 r. odbyły się zajęcia kulinarne w świetlicy Miejskiego Domu Kultury, w Piechcinie zorganizowane wspólnie z piechcińską filią biblioteczną.

W trakcie spotkania dzieci samodzielnie przygotowywały barwne kanapki. Miały do dyspozycji pieczywo, wędliny, sery, ogórki, pomidory, rzodkiewki oraz paprykę konserwową. Różnorodność składników umożliwiła stworzenie naprawdę kolorowych przekąsek. Zanim podopieczni przystąpili do konsumpcji, zaprezentowano im zasady dobrego zachowania przy stole. Uczestnicy zajęć uważnie słuchali oraz aktywnie brali udział w dyskusji.

Podczas wtorkowego spotkania dzieci mogły wykazać się zdolnościami kulinarnymi. Można było przekonać się, kto z nich pomaga rodzicom w domowych obowiązkach.

Po posiłku uczestnicy zajęć mieli trochę czasu dla siebie, który aktywnie starali się wykorzystać, wykonując prace plastyczne lub grając w gry zespołowe.

W spotkaniu wzięło udział 18 osób.

Wioletta Pilarska

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg