Kliknij, aby powiększyćBiblioferie zostały zakończone zajęciami w piątek 27.02.2015 r. Na ostatnie zajęcia feryjne do biblioteki przybyło 35 uczestników. Program zajęć przewidywał m.in. głośne czytanie bajek .Dzieci chętnie włączyły się w tę zabawę . W czasie plastycznych zabaw rysowały postaci bajkowe ,w które chciałyby się wcielić.

Dużo humoru sprawiła wszystkim zabawa w kalambury, prowadzona przez stażystkę P. Karolinę, oraz taniec .Prawdziwych emocji dostarczył dzieciom turniej gier planszowych ,nad którym czuwała wolontariuszka P. Żaneta. Najwięcej punktów w czasie jego trwania zebrali Konrad Witkowski, Nicole Spychalska ,Idalia Kubera, Wiktoria Wojcińska, Weronika Wysocka Julia i Zuzia Jesionowska w towarzystwie dziadka.

Przerwę w zajęciach wypełnił słodki i owocowy poczęstunek. Na koniec wszyscy uczestnicy losowali drobne nagrody i otrzymali z rąk Dyrektora Biblioteki Grażyny Szafraniak dodatkowe nagrody i pamiątkowe dyplomy. Wszystkie dzieci były uśmiechnięte i uradowane z prowadzonych dla nich zajęć i gromkimi brawami podziękowały paniom, które zajęcia feryjne prowadziły : Stanisławie Ciesielskiej – kierownikowi Oddziału dla dzieci i młodzieży, Karolinie i Żanecie.

Stanisława Ciesielska