Kliknij, aby powiększyćW dniu 21 kwietnia podczas uroczystej gali w Żnińskim Domu Kultury wręczone zostały nagrody w plebiscycie Century za rok 2014. Plebiscyt organizowany jest przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żninie i ma na celu wyróżnienie osób i instytucji szczególnie zasłużonych dla kultury powiatu żnińskiego. Rywalizacja rozegrała się w kategoriach Społecznik Roku, Artysta –Twórca Roku, Manager Roku, Instytucja Roku, Pasjonat Roku oraz Zwykły-Niezwykły Mieszkaniec Powiatu Żnińskiego. Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej CKU, głosować mógł każdy.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza Biblioteka zwyciężyła w kategorii Instytucja Roku! Pani Dyrektor Grażyna Szafraniak odebrała z rąk wicestarosty żnińskiego Andrzej Hłonda pamiątkowy dyplom oraz statuetkę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim , którzy oddali głos na naszą instytucję. Cieszymy się, ze doceniacie naszą pracę.

Gratulujemy wszystkim laureatom i nominowanym. Za zdjęcia dziękujemy Panu Krzysztofowi Leśniewskiemu.

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG