Kliknij, aby powiększyć25 lutego 2016 roku o godz. 10:00 w głównej siedzibie Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie i o godz. 13:00 w Filii w Piechcinie, odbyły się spotkania organizacyjne w zakresie Projektu: „O finansach… w bibliotece” realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Program pilotowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt skierowany jest do mieszkańców terenów wiejskich i małych miast w wieku 50+ i ma na celu zwiększenie umiejętności korzystania z usług finansowych, w tym bankowości elektronicznej.

Uczestnicy pierwszego spotkania zapoznali się wzajemnie, poznali najważniejsze informacje związane z kursem oraz rozwiązali trudny test kompetencji związany z tematyką szkolenia. Zajęcia prowadzą Renata Grabowska i Maciej Gawroński.

Renata Grabowska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg