Kliknij, aby powiększyćRada Sołecka Mamlicz przy współpracy z Świetlicą MDK w Mamliczu i Biblioteką Publiczną filia Mamlicz zorganizowała dla mieszkanek Mamlicza „Dzień Kobiet”. 5 marca na przybyłe panie czekała moc niespodzianek. Rada Sołecka wraz z panem sołtysem Jakubem Jurkiem wręczyli paniom kwiaty oraz złożyli serdeczne życzenia. Następnie wystąpiła młodzież z repertuarem artystycznym. Radek z Klaudią i Izabelą przedstawili „Z przymrużeniem oka” kilka scenek na wesoło. Dużą atrakcją spotkania była prelekcja „O pielęgnacji stóp” przygotowana przez panią Agnieszkę Moritz – właścicielkę specjalistycznego salonu kosmetycznego specjalizującego się m.in. w zabiegach z zakresu podologii.

Podczas uroczystości można było podziwiać wystawę prac rękodzieła pań Urszuli Łożyńskiej, Ewy Ruczyńskiej, Grażyny Ratajczak, Elżbiety Majewskiej i Pauliny Krysiak. W tym dniu swoimi pracami plastycznymi pochwaliła się również Weronika Klecha. Na wystawie nie mogło zabraknąć prac plastycznych dzieci uczestniczących w zajęciach plastycznych organizowanych wspólnie przez bibliotekę i świetlicę.

Edyta Dypolt

Albums