Kliknij, aby powiększyćW czwartkowe przedpołudnie 7 kwietnia 2016 r. filię w Piechcinie odwiedziła grupa 16 trzylatków z miejscowego przedszkola - podopieczni pani Moniki Cierzniak.

Maluchy zwiedziły bibliotekę. Podczas swojej wizyty dowiedziały się, jak należy obchodzić się z książką, jak trzeba zachowywać się w bibliotece oraz dlaczego warto czytać i oglądać bajki. Następnie dzieci wysłuchały przygód Mai w interpretacji Joanny Koroniewskiej na podstawie książki Waldemara Bonselsa pt. „Pszczółka Maja”.

Młodzi czytelnicy sami przyznali, iż w bibliotece najbardziej podoba im się Kącik Małego Czytelnika. Zapewne dlatego też spędzili tu dłuższą chwilę, przeglądając swoje ulubione bajki. Trzylatki obiecały, że częściej będą odwiedzać bibliotekę wraz z rodzicami.

Dorota Witkowska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG