Kliknij, aby powiększyćDnia 28 kwietnia 2016 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Barcinie, miało miejsce spotkanie „Podaj dalej”, zorganizowane w ramach czwartej edycji projektu „O finansach.. w bibliotece”. Uczestniczyli w nim przedstawiciele bibliotek z Dąbrowy, Janikowa, Łabiszyna oraz naszych filii w Barcinie i Mamliczu, w których jeszcze nie odbywał się kurs z zakresu edukacji finansowej. Spotkanie służyło wymianie doświadczeń i podsumowaniu efektów Projektu, jak również jego promocji w bibliotekach. Projekt „O finansach w bibliotece” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Podczas spotkania przedstawiliśmy główne założenia Projektu, opowiedzieliśmy jak w naszej bibliotece przebiegały spotkania z uczestniczącymi w nim seniorami, wspierając się prezentacją multimedialną zawierającą zdjęcia z przeprowadzonych spotkań.

Renata Grabowska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG