Kliknij, aby powiększyćW dniu 13 maja pierwszoklasiści z Szkoły Podstawowej w Mamliczu wraz z wychowawcą Panią Hanną Krauze gościli w swojej klasie bibliotekarza Edytę Dypolt. Z okazji Dnia Bibliotekarza uczniowie przygotowali przedstawienie, podczas którego nie zabrakło wierszyków, piosenek oraz tańców. W trakcie uroczystości dzieci przypomniały również zasady korzystania z książeczek, poszanowania ich i oddawania na czas.

Na ręce bibliotekarza z filii uczniowie złożyli pisemne życzenia wszystkim pracownikom Biblioteki Publicznej w Barcinie, w których możemy przeczytać: „Z okazji Dnia Bibliotekarza składamy wszystkim pracownikom biblioteki najlepsze życzenia, dużo zdrowia i cierpliwości. Aby każdy dzień „przy książkach” był przyjemny i życzliwy. Życzymy dobrego samopoczucia w każdy czas oraz dużo czytelników, którzy okazują szacunek książkom oraz pracownikom biblioteki.” Spotkanie zakończyło się głośnym czytaniem fragmentów książki przez mamę jednego z uczniów Panią Agnieszkę Trela.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG