Kliknij, aby powiększyćW dniu 25 maja w książnicy w Mamliczu odbyła się lekcja biblioteczna dla uczniów szóstej klasy Szkoły Podstawowej w Mamliczu. Szóstoklasiści poznawali bliżej tajniki katalogów tradycyjnych i komputerowych bibliotek. Lekcja biblioteczna była podzielona na część teoretyczną i praktyczną.

Na zajęciach młodzież współpracowała w grupie, jak również pracowała indywidualnie. Uczniowie bez problemu radzili sobie z powierzonymi im zadaniami. Dzięki lekcji bibliotecznej uczestnicy zajęć będą potrafili dotrzeć do potrzebnych im informacji. Nowo zdobyte wiadomości i umiejętności z korzystania z katalogów różnorodnych bibliotek, z pewnością przydadzą się uczniom w gimnazjum, jak i w późniejszym etapie edukacji.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG