Kliknij, aby powiększyćDnia 22.07.2016r w Oddziale dla dzieci odbyły się zajęcia edukacyjno –plastyczne pt. „Przez Góry na Mazury”. Na początku zajęć dzieci zapoznały się z filmem edukacyjnym, jak bezpiecznie spędzić wakacje.

Następnie uczestnicy zajęć rozwiązywali quizy i krzyżówki dotyczące zasad bezpieczeństwa. Na zakończenie dzieci wykorzystując dowolne techniki plastyczne wykonały prace o tym, gdzie chciałyby spędzić wymarzone wakacje. Miłym przerywnikiem były zabawy ruchowe przeprowadzone na placu koło biblioteki. Był również słodki poczestunek. Jak co piątek na zakończenie zajęć odbyło się losowanie drobnych nagród. W przeprowadzeniu zajęć bibliotekarkom pomagała wolotariuszka Kasia. W piątkowe przedpołudnie oddział dla najmłodszych czytelników, odwiedziło piętnaścioro dzieci.

Laura Nowacka

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG