Kliknij, aby powiększyćUczniowie Szkoły Podstawowej w Mamliczu w dniu 7 grudnia 2016 roku w filii Biblioteki Publicznej, uczestniczyli w zajęciach z cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny”. Zaledwie miesiąc wcześniej w listopadzie, wykonali kolorowe, jesienne drzewo z wyciętych papierowych dłoni. Drzewko to tak bardzo spodobało się czytelnikom biblioteki, że postanowiliśmy iść za ciosem i wykonaliśmy świąteczną choinkę.

Zasada pozostała ta sama, wycięte z papieru dłonie przyklejaliśmy na drzwiach wejściowych biblioteki. Zmieniła się troszkę jedynie kolorystyka oraz ostateczny kształt drzewka. Tym razem królował kolor zielony. Od teraz przez cały przedświąteczny okres osoby odwiedzające bibliotekę w Mamliczu będą witani przez oryginalną choinkę, którą własnoręcznie wykonały dzieci.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG