Kliknij, aby powiększyćDnia 13 grudnia 2016 roku w mamlickiej książnicy odbyły się warsztaty „Aniołki – quilling” prowadzone przez Panią Darię Słomkowską. Pani Daria jest uzdolniona manualnie, potrafi wykonać prawdziwe cudeńka, szczególnie specjalizuje się w technice quillingu. We wtorkowe popołudnie w siedzibie Biblioteki Publicznej filia Mamlicz chętnie dzieliła się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Przy życzliwym wsparciu Pani Darii każdy uczestnik warsztatów miał możliwość wykonania swojego aniołka . Z kolorowych pasków powstały prześliczne ozdoby do zawieszenia na choinkę. Zajęcia zostały zorganizowane wspólnie przez bibliotekę i Świetlicę MDK w Mamliczu, w ramach cyklu spotkań „Mały artysta – bądź kreatywny”.

Edyta Dypolt