Na książkę „Jak się poślubić wampira milionera” natrafiłam w bibliotece podczas poszukiwań interesujących tomów. Tytuł przyciągnął moja uwagę i postanowiłam tę książkę przeczytać. Jest ona pierwszą powieścią serii autorstwa Kerrelyn Sparks. Fabuła jest bardzo ciekawa lecz zdarzają się, pewnie jak w każdej innej książce momenty, których po prostu nie chce się czytać i najchętniej by się je ominęło.

Głównymi bohaterami są Shanna, śmiertelniczka oraz dentystka z usług, których chce skorzystać potężny wampir, przywódca klanu – Roman Draganesti. Choć może to wydawać się dziwne, bo kto by pomyślał, że wampiry chodzą do dentysty? W tym przypadku było to jednak konieczne. Niestety Shanna zamiast pomóc wampirowi , musi uciekać przed zabójcą przyjaciółki, a Roman nieoczekiwanie zamierza jej w ucieczce pomóc i zapewnić schronienie. Pierwszy raz zdarzyło mu się tak zainteresować zwykłą śmiertelniczką.

Moim zdaniem każdy fan romansów paranormalnych musi przeczytać tę książkę. Bardzo mi się podobała i na pewno przeczytam następne części. Jedyne zastrzeżenia mam do tytułu, który nie bardzo pasuje. Reszta jest idealna.

Paulina Małodzińska - Klasa IId