Kliknij, aby powiększyćW ramach cyklu zajęć „Mały artysta – bądź kreatywny” w dniu 18 stycznia 2017 roku w Bibliotece Publicznej filia Mamlicz odbyły się warsztaty plastyczne „Biblioteczne bałwanki”. Do wykonania prac plastycznych wykorzystano waciki, kolorowy papier oraz nożyczki z klejem. W trakcie pracy bardzo pomocny okazał się dziurkacz, został on wykorzystany do stworzenia śniegu i guzików bałwana.

Po dopasowaniu czapeczek i szalików bałwanki zostały zamknięte w przezroczystych pudełkach. Dzięki temu zabiegowi bałwanki zostaną z nami na dłużej. Uczestnicy zajęć byli bardzo zadowoleni z efektu końcowego swoich prac. Dzieci ciekawie i inspirująco spędziły czas w bibliotece, jak zawsze towarzyszył temu słodki poczęstunek.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG