Kliknij, aby powiększyćPani Krystyna Polek /Banasiak/ specjalizuje się w doradztwie personalnym, outplacementu, rekrutacji, rozwoju zawodowym, komunikacji interpersonalnej oraz motywowaniu do aktywności. Ukończyła doradztwo zawodowe, studia podyplomowe oraz liczne kursy. Posiada doświadczenie jako doradca, koordynator, oraz specjalista pisania i realizacji projektów unijnych. Prowadzi także bloga "Twardo na ziemi, miękko chmurach".

Aktywnie i na bieżąco przekazuje wiele istotnych wskazówek. Między innymi rozważa tam formy i rodzaje motywacji oraz jej wpływ na rozwój osobisty człowieka. Treść jego kieruje do różnych grup odbiorców np. kobiet, rodziców, pracujących, poszukujących pracę lub młodzieży oraz osób niepełnosprawnych. Przyjechała z Bydgoszczy bo tam mieszka i pracuje. Przyjechała do Barcina bo stąd pochodzi. Ciepło wspomina bibliotekę, która dała jej impuls do poszukiwania i kształtowania swojego osobistego rozwoju. Była jej aktywną czytelniczką i angażowana się różne przedsięwzięcia czytelnicze. Postanowiła podzielić się z młodzieżą tematem motywacji wewnętrznej i zewnętrznej. W piątek 17.02.2017 r. spotkała się w bibliotece z drugą grupą społeczności szkolnej Gimnazjum Nr 1 W Barcinie i poprowadziła warsztaty.

Z przedstawicielami 1 klas gimnazjalnych przybyła na spotkanie Pani Joanna Kranc – nauczyciel i bibliotekarka szkolna. Uczniowie aktywnie zaangażowali się w warsztaty motywujące ich do młodzieńczego działania. Wykazali się trafnymi spostrzeżeniami i chętnie dyskutowali z blogerką. Młodzież obecna na spotkaniu podejmująca już inicjatywy np. wolontariusze będą udoskonalać swoje działania. Uczniowie dotąd nie zmotywowani, ożywili się i chętnie skorzystają z wskazówek Pani Krysi. Młodzieży poszukującej inspiracji, zalecamy zajrzeć na bloga https://twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com/

Stanisława Ciesielska