Kliknij, aby powiększyć26 kwietnia w piechcińskiej filii bibliotecznej odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Mój ulubiony bohater”. Konkurs adresowany był do dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz objętych nauczaniem indywidualnym z terenu naszej gminy, a jego organizatorem byli nauczyciele nauczania indywidualnego ze Szkoły Podstawowej w Piechcinie.

Na konkurs wpłynęło 19 prac, które zostały zaprezentowane w formie wystawy przybyłym na spotkanie uczestnikom i ich opiekunom. Wśród wyróżnionych znalazły się: praca Sandry Boesche ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie, praca Sandry Plewki ze Szkoły Podstawowej w Mamliczu oraz praca Wojciecha Polcyna z Gimnazjum w Barcinie. Autorzy wyróżnionych prac oraz wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Spółkę „Trzuskawica” S.A. z siedzibą w Sitkówce.

Dorota Witkowska

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG