Kliknij, aby powiększyć18 maja 2017 roku Oddział dla dzieci i młodzieży barcińskiej biblioteki odwiedziła grupa 5-6-latków z Przedszkolan r 3 w Barcinie z wychowawczynią Panią Beatą Kata. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach pt. „W krainie bajek”. Podczas zajęć dzieci rozwiązywały zagadki i rebusy związane z ich ulubionymi bajkami. Podczas spotkania dzieci kolorowały wybranych przez siebie bohaterów bajek, a z prac które powstały zostanie zorganizowana wystawa w Oddziale dla dzieci i młodzieży BPMiG w Barcinie.

Na koniec zajęć dodatkową niespodzianką była możliwość zobaczenia starych maszyn do pisania. Dzieci bardzo chętnie próbowały na nich pisać.

W podziękowaniu za zaproszenie na lekcję biblioteczną dzieci z grupy Pani Beaty Kata zaprezentowały, krótką inscenizację pt. „Zostań moim przyjacielem”. Wcześniej swój występ dzieci prezentowały podczas Konkursu Interpretacji Teatralnych, który odbył się w tym roku w Przedszkolu nr 3 w Barcinie.

Justyna Pałka

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG