Kliknij, aby powiększyć12 maja w bibliotecznej filii w Mamliczu odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Mały artysta – bądź kreatywny”. Tym razem z okazji zbliżającego się święta – „Dnia Matki”, dzieci wykonały przestrzenne obrazki, które będzie można powiesić np. w oknie. Wszyscy uczestnicy spotkania bardzo się starali aby ich prezent był najpiękniejszy. Tworząc dla swoich mam obrazki bardzo się zaangażowali i włożyli w nie dużo pracy. Jakże przyjemnie jest otrzymać od swoich pociech prezent własnoręcznie przez nich wykonany. W takim upominku zawarte jest wszystko, uśmiech i miłość dziecka.

Warsztaty przeprowadziła bibliotekarz Edyta Dypolt, wspierana przez wolontariuszy biblioteki: Marię Frankowską, Grażynę Ratajczak, Ewę Ruczyńską oraz Radosława Łożyńskiego.

Edyta Dypolt