Kliknij, aby powiększyć26 maja 2017 roku W Oddziale dla dzieci i młodzieży barcińskiej biblioteki odbyła w się przedostatnia lekcja biblioteczna pt. „W krainie baśni”. W lekcji uczestniczyła klasa III C ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie z wychowawczynią Panią Elżbietą Rydlewską. Podczas zajęć dzieci zostały podzielone na grupy, które poprzez rozwiązywanie różnych zagadek i łamigłówek związanych z bohaterami bajek i baśni utrwalały sobie znajomość treści bajek oraz przypomniały sobie głównych bohaterów niektórych baśni. Wszyscy chętnie brali udział w kolejnych zadaniach.

Największym powodzeniem cieszyła się zabawa w kalambury, gdzie każdy mógł się wykazać talentem aktorskim oraz spostrzegawczością.

Olga Gralak-Ćwikła

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG