Kliknij, aby powiększyć5 czerwca 2017 roku na Zamku Królewskim w Warszawie, podczas gali wręczania nagród Super Samorząd w ramach akcji Masz Głos, barcińska biblioteka otrzymała wyróżnienie. Uhonorowani zostaliśmy za stworzenie przestrzeni do aktywności społecznej dla młodzieży oraz włączanie jej w działania na rzecz biblioteki i gminy.

Akcja Masz Głos jest ogólnopolską akcją, która angażuje mieszkańców i władze do dialogu oraz współpracy na poziomie samorządowym. Jej celem jest zwiększenie zainteresowania udziałem w życiu publicznym oraz poczucia współodpowiedzialności za losy gminy.

W akcji Masz Głos 2016/2017 udział wzięło łącznie 350 grup z całej Polski. Nominacje otrzymało czternaście z nich, a dwudziestu jeden zostało wyróżnionych.

Podczas naszych zmagań mogliśmy liczyć na wsparcie koordynatorów, ekspertów - Iwonę Janicką i Damiana Dubinę, którzy pomagali zaplanować działania, doradzali w trudnych momentach.

Z ramienia Biblioteki program koordynowała Anna Popielarz - Olszak.

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom życzymy wiele wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów.

Anna Popielarz - Olszak

1.png2.png3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg