Kliknij, aby powiększyćBiblioteka Publiczna filia Mamlicz wspólnie z Świetlicą MDK w Mamliczu zorganizowała Dzień Rodzica. Dziewiętnastego czerwca przybyli na uroczystości rodzice przy kawie i słodkim poczęstunku w miłej atmosferze spędzili czas. Na powitanie mamusie oraz jeden tatuś zostali obdarowani różami. Po kwiatowej niespodziance nic nie stało na przeszkodzie aby rozkoszować się częścią artystyczną w wykonaniu Ani Ratajczak. Ania jest zwyciężczynią wielu konkursów wokalnych, na co dzień uczennicą Szkoły Podstawowej w Mamliczu.

W Dniu Rodzica Ania zaśpiewała po jednej piosence dla taty i mamy, za co została nagrodzona gromkimi brawami. W tym uroczystym dniu rodzice mogli również podziwiać wystawę prac wykonanych przez ich dzieci na cyklicznych warsztatach „Mały artysta – bądź kreatywny”. W spotkaniu uczestniczyli dorośli i dzieci z Mamlicza oraz okolicznych wsi, łącznie 33 osoby.

Edyta Dypolt

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG8.JPG9.JPG10.JPG