Kliknij, aby powiększyć16 listopada 2017 roku w Oddziale dla dzieci i młodzieży odbyły się kolejne warsztaty przyrodnicze pt. „ Świat widziany przez okno biblioteki”. W zajęciach uczestniczyła klasa III B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Barcinie z wychowawczynią Panią Anitą Rzepka. Podczas zajęć dzieci utrwalały informacje na temat pór roku, zmieniającej się pogody.

Wszyscy chętnie brali udział w ćwiczeniach ze znajomości części mowy. Przewodnim tematem zajęć była jesień, którą dzieci odkrywały za pomocą wiersza, zagadek i quizów. Na koniec zajęć dzieci otrzymały jesienne kolorowanki oraz zadanie specjalne do domu. Dzieci, które pokolorują obrazek przedstawiający jesień i przyniosą go do Oddziału dla dzieci i młodzieży, zostaną nagrodzone, a ich prace zostaną zaprezentowane na oddziałowej wystawie.

Justyna Pałka

1.JPG2.JPG3.JPG4.JPG5.JPG6.JPG7.JPG